Przymiary do cięcia sztukaterii

Filtr
Cena
Producent
Akcesoria montażowe

 

Przymiary do cięcia sztukaterii

Sklep internetowy Lesprit oferuje Państwu nie tylko samą sztukaterię, ale także przyrządy niezbędne w czasie pracy nad nią. Umieszczając w asortymencie przymiary do cięcia sztukaterii, jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi Klienci będą mogli zrobić niezbędne zakupy w jednym miejscu. Jeżeli zaopatrzyliście się już np. w listwy przypodłogowe albo profile dekoracyjne, a teraz szukacie narzędzi, dzięki którym będziecie w stanie dopasować wszystko do konkretnych miejsc w pomieszczeniu, to dobrze trafiliście. W Lesprit posiadamy przymiary do cięcia sztukaterii, które zapewnią Państwu duże możliwości w zakresie przycinania i dopasowywania elementów wystroju pomieszczeń.

Cięcie – najważniejszy etap montażu?

Prawie każdy montaż elementów sztukaterii, bez względu na to, czy będziemy zajmować listwami gzymsowymi czy przypodłogowymi, zaczyna się od cięcia. Po odpowiednim wymierzeniu listew czy profili, musimy skrócić je w dokładny sposób, by potem ich przyklejanie nie sprawiało żadnych problemów. Oferowane przez nas przymiary do cięcia sztukaterii zostały pomyślane w taki sposób, by osoby z nich korzystające mogły wypróbować jeden z kilku dostępnych wariantów cięcia. Jeżeli np. potrzebujecie przyciąć listwy sufitowe, to nasze przymiary do cięcia sztukaterii sprawdzą się idealnie. Będzie możliwe zarówno cięcie równe, pod kątem prostym, a także ukośne.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferowanych przez nas elementów. Jesteśmy przekonani, że przymiary do cięcia sztukaterii nie tylko ułatwią Wam pracę, ale także uczynią ją znacznie bardziej precyzyjną.

ORAC DECOR FB13
271.63 PLN 252.61 PLN /szt
Oszczędzasz: 19.02 PLN
Akcesoria montażoweprzymiar do cięcia ProducentORAC DECOR
Najbardziej Popularne